Hakkımızda

Ege Güven Sigorta
Hakkımızda

Şirketimiz 30 yılı aşkın Sigortacılık tecrübesi olan profesyoneller tarafından kurulmuştur. Faaliyete geçmesi ile kısa zamanda, hem organizasyon yapısı hem de üretim olarak hızlı bir büyüme ivmesi yakalamıştır. Bugün gelinen noktada 25 sigorta şirketinin acenteliğini yapmaktadır. 5 çalışanı, şirket içi organizasyon ve yönetim yapısı ile sektörde tüm sigorta branşlarında hizmet vermektedir. Şirketimiz, çalıştığı çok sayıda sigorta şirketi ile geliştirdiği işbirliği sayesinde, müşterilerine fiyat ve teminat kapsamı açısından en uygun sigorta çözümlerini, en uygun fiyatlar ile sunmakta, bu sayede rekabet üstünlüğüne sahip bulunmaktadır.

Vizyonumuz

Hayat standardı kalitesini güvence altına alacak, ihtiyaca dönük ürün ve hizmetleri en uygun koşullarda sunarak, sektöründe tercih edilen örnek bir kurum olmak.

Misyonumuz

Kişi ve kurumların değişen ihtiyaçlarına yönelik geliştirdiği uygun çözümlerle, sadık müşteri anlayışını yaratacak, çağdaş ve güvenilir hizmetler sunmak.

Kalite Politikamız

İşimiz yıllardır sigortadır. Denizli'de Sigorta Şirketi olarak her zaman müşterilerimizi kollayıp en iyi çözümleri sunarak sizlerle beraber büyüdük.

Our team
burak copy

BURAK EFE

CEO & YÖNETİM
busra copy

BÜŞRA EFE

ACENTE SORUMLUSU
2 copy

İLAYDA OSAN

FİNANS SORUMLUSU
1 copy

SEMA ÜNAL

TEKNİK SORUMLU